Letní slavnosti 2015

Již po desáté se uskutečnila v naší obci Letní slavnost pořádaná obecním úřadem Vysoká.

 Za mírně nepříznivého počasí se v odpoledních hodinách  na dětském hřišti sešlo skoro 100 účastníků z řad dospělích a také dětí nejen z naší obce.

O zahájení kulturního odpoledne se postaraly Šlapanovské mažoretky Fialky svým velmi pěkným vystoupením.

Pro všechny , kteří se  této povedené akce zúčastnili bylo připraveno občerstvení v podobě grilovaného prasete , ryb na roštu a různých nápojů.Velký stan , který byl postaven naproti pergole letos posloužil účastníkům proti občasnému deštíku.

Za doprovodu hudební skupiny JOŽIN BAND všichni , kteří měli zájem si zatančili na své oblíbené písničky na tanečním parketu.Pro děti byl v místě dolní části hřiště připraven skákací hrad,který byl tradičně využit na 100%

Poděkování patří všem zúčastněným a hlavně těm , kteří se zúčastnili na její přípravě.

Zvláštní poděkování také patří obci Kochánov a Technickým službám Havlíčkův Brod za technickou podporu.